Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čeká nás BERA vyšetření sluchu

18. 6. 2007

Tak jsme byli na kontrole na foniatrii a 19.7. nastupuji s Patriček opět do nemocnice, kde budou Patričkovi provádět kompletní vyšetření sluchu v celkové anestezii, protože podle přístrojů Patriček sluch nemá v pořádku, ale nám se zdá, že na zvuky reaguje. Tak už v tom snad konečně budeme mít jasno a budeme vědět co dál. Snad to dopadne dobře. Pan doktor si ještě vyžádal Patričkovu zprávu z očního a uvidíme, jestli mu rovnou ještě pořád nezkontrolují očička. Podle kontroly je má v pořádku, ale oční pozadí se už dá hodně špatně vyšetřovat, protože Patriček se už hodně brání a není sranda ho udržet.

Patriček byl také nemocný a nebyli jsme 2 krát na plavání a musím říct, že je to na něj hodně znát. Hlavně na nožičkách, protože je má skoro neustále na chodidlech stočené dolů a hodně je napíná. Také se začal více lekat a pomaleji si zvyká na jiné prostředí. Navíc nám už kurz končí a další je až zase od září. Snad budeme moci Patričkovi koupit příští měsíc nějaké větší bazén ve kterém by mohl být každý den.
Koupila jsem mu, ale hrazdičku a ta je parádní. Hraje si pod ní strašně rád. Akorát, protože se neustále otáčí, tak mu jí musím posunovat, ale v hraní zapojuje i levou ručičku.

 

 

Obrazek