Jdi na obsah Jdi na menu
 


MOŽNOST POMOCI

Obrazek
Bohužel Patričkův stav vyžaduje velké finanční prostředky na to, aby jsme mu poskytky takovou léčbu, která by mu třeba nakonec umožnila mít normální žïvot a být jako my. Patriček je skvělé dítě, které nedokáže být chvíli v klidu a je strašně aktivní.

Je spoustu pomůcek, které nehradí zdravotní pojišťovna, ale malého stavu by nejvíce vyhovovali. My sami bohužel na některé pomůcky nemáme dostatečné finanční prostředky a tak jsme se pokoušeli o příspěvek pořádat různé nadace. Bohužel jen málokterá se nám ozve.  Rádi by jsme proto požádali o pomoc vás, kteří by jste mohli pomoci Patričkovi k pro něho tolik potřebným pomůckám.

Budeme, ale rádi za jakou
koliv pomoc, radu a podporu.

 

Pokud by jste chtěli pomoci Patričkovi zakoupením nebo přispěním na nějakou potřebu, pomůcku, seznam najdete v menu pod možnost pomoci.  U většiny je možnost odpočtu z daní.
POKUD VÁS PATRIČEK ZAUJAL A CHTĚLI BY JSTE MU S NÁMIObrazek POMOCI V PŘEKONÁVÁNÍ PŘEKÁŽEK, KTERÉ MŮŽE LÉPE ZVLÁDAT I DÍKY VAŠÍ POMOCI, PAK MĚ KONTAKTUJTE NA E-MAIL, KDE SE DOZVÍTE TO HLAVNÍ, CO PATRIČEK MOMETÁLNĚ POTŘEBUJE.

 

 

 

 

 

 

 

kdyzsluncenesviti@centrum.cz
8760233962/5500