Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hrozná chřipka

24. 1. 2009

Dobrý den.

Tak konečně když jsme měli jet na neurologii k MUDr. Severovi do Nového Města na Moravě, kam jsme se moc těšili a byli jsme zvědaví, jak to s Patričkem po operaci vypadá, tak na nás zase padla nemoc a tentokrát to nebylo vůbec nic příjemného.

 Obrazek
Nejdřív nám onemocněj Patriček. Začalo to kašlem a po pár hodinách už přišly vysoké teploty. O něco později se nemoc projevila už i u Nikýnka. Když potom oba leželi celý červený a rozpálený v postýlkách, tak to byl hodně smutný pohled. Teploty se nám navíc nedařilo nijak snížit a když už měli oba dlouho přes 40 stupňů, tak jsme se v noci rozhodli zajet na pohotovost. To nebyla, ale nejšťastnější volba. Nejen že nám lékařka nijak nepomohla, ale ještě byla velmi nepříjemná a dávala nám najevo, že nechápe, co tam vlastně děláme. Snad se o tom ani nebudu moc
rozepisovat, protože jinak by to bylo hodně dlouhé počtení. Nakonec jsme jí tam nechali 180Kč a jeli domů. Doufali jsme, že dostaneme pořádné léky, když Patriček dostával křeče, ale nic. Příště pojedeme raději do jiné nemocnice. Jsme dostatečně poučeni.

 

Teploty přetrvávaly ještě několik dní. Patrička jsme při teplotách nad 39,5 dávali do vlažné vody. To mu naštěstí teplotu srazilo. Oba leželi, jak tělo bez duše.

Když přešly teploty, tak se objevila rýma a kašel. To nás provázelo ještě několik dalších dní. Teď na začátku února jsme rádi, že to máme zasebou a nezbývá nic jiného než doufat, že se nám to hned tak nevrátí.

 

Takže všem, v tomhle chřipkovém počasí, hodně zdraví!!!