Jdi na obsah Jdi na menu
 


Po týdnu zase doma

25. 9. 2007

Dobrý den.

 

Tak Patřičkovo vyšetření na foniatrii bylo odloženo, protože ještě nebyl úplně zdraví. Zítra budu volat do nemocnice a budeme se domlouvat na novém termínu.

Až budeme s Patričkem v nemocnici, tak mu budou dělat vyšetřená sluchu a očí v celkové anestezii. Odběr většího množství krve a moči na vyšetření metabolických vad a teď jsme se ještě nově domluvili na vyšetření na epilepsii EEG, aby jsme nemuseli Obrazekčekat až do nového roku jak to bylo původně domluvené.

S Patriček jsme byli na týden na pryč, což mi hodně pomohlo, protože bylo s kým si popovídat a celkově jsme mohli zapomenout na každodenní starosti.

V nejbližší době nás čekají lázně. Máme do nich nastoupit mimo září kdy jsem myslela, že budeme na vyšetření v nemocnici, ale nakonec se to bude posouvat, takže vůbec nevím, jak to bude. Nejdéle však máme do lázní nastoupit do února.

Moc se omlouvám, ale momentálně mohu k počítači jen málo kdy z důvody, že mám jisté zdravotní problémy při kterých začínám hůře vidět a jsem hodně oslabená. Mám problémy nosit Patrička což je nejhorší kvůli schodů, které tu máme. Takže se s nímObrazek sama nedostanu do kuchyně a koupelny.

V nejbližší době se chystám dopsat další věci kvůli sociálním příspěvkům a také o léčbě botulotoxinem. O které jsem se teď hodně dozvěděla díky mamince, která na ní byla se svým chlapečkem.