Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozčarování aneb pozvánka do lázní

3. 12. 2007

Přeji pěkný, pro mě docela šokující den.

 

Dneska se mi konečně po dlouhé době čekání dostala do ruky pozvánka do lázní, kam máme s Patričkem jet.

Žádost jsme měli už od srpna, kdy mi přišlo první potvrzení o žádosti od lázní, které jsem si vybrali.

Už předtím mi táty řekl, že budeme v lázních nejspíše od nového roku platit, ale nechtěla jsem tomu moc věřit. Bohužel se to potvrdilo a od 1.1.2008 se bude v lázních platit stejně jako třeba v nemocnici 60Kč na den.

Platí to samozřejmě jak ten komu je komplexní lázeňská péče poskytována, tak i jeho doprovod ( který je snad u malých dětí samozřejmostí ), je-li mu tento pobyt hrazen z prostředků veřejného zdravotního pojištění.

 

Úhrada regulačního poplatku

  • část regulačního poplatku, která je vybírána před léčením, je stanovena dle průměrné ošetřovací doby pacienta
  • odchylky od průměrné ošetřovací doby ( přeplatky, event. nedoplatky budou bezprostředně řešeny v den odchodu pacienta v přijímací kanceláři )

 

Upozorňuji, že třeba my máme platbu v hotovosti předem 2520Kč za dítě a 2520Kč za podpovod!!! Celkem 5040Kč, ale může to být až 6720Kč.

Doba našeho pobytu by měla být 6-8 týdnů, takže je možné, že budeme na konci pobytu  ještě doplácet a to až 840 na každého.

 

Je sice hezké, že to obhajují tím, že nebudeme jíst doma a podobně, ale my toho tolik vůbec nepro

 

Přeji pevné nervy!!!jíme a budeme ještě platit Patričkovi speciální jídlo, protože neumí kousat za které si budeme připlácet. Já mu stejně ještě spoustu jídla budu muset vzít s sebou. A to ještě nepočítám ty věci, co má mít s sebou a benzín, aby za námi mohl tatínek jezdit na návštěvu. Je to opravdu slušná "pálka" a myslím, že si teď dost lidí rozmyslí, jestli vůbec pojede, protože né každý na to má. :( My si taky ještě nejsme jistý. Je zajímavé, že celou dobu to šlo bez regulačních poplatků.

Tak se na to prosím všichni připravte. :(

 

Přeji pevné nervy.