Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zvedáme se na čtyři

19. 9. 2007

Dobrý den.

 

 

V pátek jsme byli s Patričkem na rehabilitaci, ale Patriček byl pořád ještě nachlazenej, takže jsme měli takovou volnější a Vojtu jsme raději vůbec necvičili. Byli jsme tam asi 3/4 hodinky. Paní na rehabilitaci byla jako vždy strašně příjemná a člověk si tam můžu v klidu i popovídat a né jen ukazovat jak cvičí.

S Patričkem jsme se začali učit další metodu z bobatha a to míčkování. To mu nevadí vůbec. Děláme to vždycky před spaním. Navíc mu to pomáhá s odhleněním, protože je ještě stále nemocný. Dostali jsme jeden míček domů a také na papíře nakreslené kudy přesně míček vést, kdyby jsme to náhodou zapomněli. Což se také stalo. :)

Na další rehabilitaci jdeme až v říjnu, protože má paní Faltová na rehabilitaci dovolenou.

 

V sobotu jsme na plavání nejeli, protože je malej nemocnej. Sice mě to mrzí, ale mi si to potom až bude zdraví vynahradíme.

V pátek jsme jeli na návštěvu k mé mamince, tak to jsem moc ráda, že nejsem sama doma. Musím ještě zavolat na foniatrii, že nebudeme moc teď nastoupit, protože je Patriček nemocný a budeme to muset odložit. To také není úplně dobré, protože do poukazu na lázně jsem psala, že to může být kdykoliv jen né v září, protože budeme na tom vyšetření.

Jinak Patriček dělá každým týdnem nějaké pokroky. Teď se postaví na čtyři a z toho jde jako do sedu. Na stranu si sedne na zadeček, ale ještě nemá pevné zádíčka, takže mu sedět moc nejde.

 

 

Zatím se mějte hezky.